Завдання Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

У числі незалежних громадських об’єднань одну з ключових позицій займає Асоціація «Біржові та електронні майданчики». Вона виникла через те, що певні приватні підприємства прийшли до рішення вплинути на стан відносин ринку. У даній Асоціації учасниками є компанії, які здійснюють послуги на ринку біржових торгів. Вся діяльність їх відбувається тільки в межах законів.

Головна спрямованість Асоціації

Керівництво цифрових платформ реалізували по справжньому працюючу систему, яка буде здійснювати функції, пов’язані з проведення торгів і виконання комерційних операцій. У планах даного проекту забезпечення прозорості для будь-якого ринку товарів і їх результативної їх діяльності, подання та юридичний супровід інтересів всіх учасників Асоціації.

В країні немає більше подібних спільнот. Створення цього спеціалізованого об’єднання обумовлено тим, що існує необхідність формування правильних ділових взаємовідносин між що беруть участь на ринку товарів, бірж і платформ, і крім того вибудовування їх відносин з державною, структурами. Подібні взаємні відносини допоможуть в розробці нових законів і залученні до цього процесу найсильніших експертів бізнесу.

Асоціація складена з товарних груп і спеціальних онлайн-майданчиків, діючих в рамках країни. Учасниками Асоціації aeaep.com.ua є: електроні платформи, приватні компанії, фонди — інсайдери, майново-товарні ринки, цифрові комерційні майданчики, енергетичні ринки, товарно-сировинні ринки, комерційні ресурси.

На офіційному порталі біржових і цифрових комерційних платформ можна отримати більше інформації. На цьому сайті опублікована вся контактна інформація та повний список документів, які необхідно направити, для отримання статусу учасника Асоціації.

Асоціація створює умови для якісної і стабільної роботи комерційних платформ. Завдяки цифровим торговим платформам інформація є відкритою для учасників і спостерігачів з боку. Швидкість обміну необхідними документами також обумовлена ​​переходу до цифрового формату. Органи законодавства контролюють юридичний супровід інтересів, через це цифрові аукціони мають ті ж преференціями, що і звичайні форми торгів. За рахунок даного методу продажу і купівлі товарів і послуг підвищується конкуренція, формуються комерційні відносини, і зміцнюється економіка країни.