Три поради, які допоможуть виділити тендер

Торги за контрактами – це конкурентний ринок, і в кінцевому підсумку компанію оцінять за письмовою пропозицією. В тексті обговорюється, як можна зробити свою заявку на участь у тендері помітною серед конкурентів та як зробити її привабливою для органу, що присуджує пропозиції.

Без скромності

Під час подання заявки на участь у тендері або подання пропозиції не можна припустити, що покупець має якісь попередні знання про компанію. Особа, яка відзначає ставку, могла ніколи не чути про організацію, і не можливо нести відповідальність за те, щоб вони знали все те про компанію, що варто знати.

Тендер – не час бути скромним, адже це прямо скажеться на результатах. Слід кричати про свої успіхи, про те, чим компанія відрізняється, і про особливості. Варто спробувати використовувати це в контексті: використовувати будь-який із наведених нижче пунктів як доказ, відповідаючи на питання:

  • Останні проекти;
  • кваліфікація персоналу;
  • речі, які виконуються інакше;
  • спеціалізація організації;
  • ресурсні можливості;
  • досягнення;
  • внутрішні інструменти, методи, стратегії, які були розроблені;
  • інвестиції.

Не годиться просто проголошувати, що це найкраща компанія для цієї роботи – покупець повинен зрозуміти, чому, як і коли.

Використання різноманітних доказів

Завжди настійно рекомендується використовувати докази при поданні тендерних пропозицій: статистика, приклади контрактів, тематичні дослідження та посилання посилюють заявку.

Якщо тендерна пропозиція дозволяє, варто використовувати ящики із доказами, зображення та діаграми для передачі інформації. Посилання на ряд джерел робить подання цікавим, і оцінювач легко присуджує оцінки. Ознайомитися із проведенням тендеру на продаж лісу можна на сайті www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-bankiv-na-majdanchyku-saleuubcomua.

Варто звернутися до списку вище, якщо потрібно придумати приклади доказів. Замість того, щоб просто сказати, що персонал кваліфікований, чому б не перерахувати кваліфікацію, яка виділяється, надати резюме та пояснити, чому це означає, що вони найкраще підходять для контракту?