«Зелений» оголошення по дереву і робота над ним.

У листопаді уряд опублікував нову статистику по споживанню палива, викидів і забруднювачів, і не дивно, що вони все ще високі. У світлі цих даних і звітів стає ясно, що уряд реалізує обов’язкові закони і керівні принципи, щоб гарантувати, що підприємства беруть до уваги і зменшують свій вплив на навколишнє середовище. Наприклад, урядові постанови для інженерів-газовиків, а також правоохоронні органи і санкції, встановлені Агентством з охорони навколишнього середовища.

Це означає, що все більше і більше покупців, а потім і їх заявки, просять учасників торгів пояснити свою прихильність зусиллям в області сталого розвитку. Проблеми стійкості важко оцінити в процесі оцінки, і в деяких випадках цьому питанню приділяється більше уваги, ніж співвідношенню ціни і якості. Коротше кажучи, пояснення практики сталого розвитку та демонстрація зусиль щодо зниження впливу на навколишнє середовище дуже важливі для перемоги в тендері. Дізнатися докладніше про дзвінок можна на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-nedvizhimosti-v-poltave-na-uub/.

Невеликі зміни мають велике значення

Вивчивши відповідні політики і практики сталого розвитку, які вже існують, варто подумати про невеликі зміни, внесені компанією. Нещодавно місцеві компанії, такі як TheApartmentGroup, і великі національні компанії, такі як Wetherspoons, перестали використовувати пластикову соломинку і тепер використовують біорозкладні альтернативи, щоб зменшити кількість токсичних відходів, які вони відправляють на звалища. Іноді буває складно розпізнати дрібні зміни, особливо якщо вони існують давно. Вам слід звернутися до керівництва уряду з приводу показників стійкості і поговорити зі своїм персоналом.

Обговорення з персоналом методів сталого розвитку — ідеальний спосіб скласти список всіх дрібниць, які організація робить для позитивних змін з плином часу. Крім того, порадившись з персоналом по цій темі, ви можете виявити, що вони внесли невеликі індивідуальні зміни, про які навіть не було відомо. Наприклад, деякі співробітники могли організувати програму розподілу автомобілів, яка з часом скоротила вуглецевий слід компанії, оскільки все менше співробітників використовують персонал для роботи. Невеликі зміни мають велике значення, і важливо забезпечити, щоб у гонці згадувалися як великі, так і малі зусилля в галузі сталого розвитку.